2 kwietnia 2019

Adwokat jazda po alkoholu

Kancelaria prawna Adwokat kierowcy od lat specjalizuje się w prowadzeniu spraw kierowców, którzy prowadzili pod wpływem alkoholu. Ważnym atutem naszej kancelarii jest możliwość szybkiego kontaktu, dzięki temu jesteśmy w stanie podjąć się udzielenia natychmiastowej pomocy prawnej. W przypadku wykroczeń i przestępstw drogowych czas często odgrywa istotną rolę. Dlatego w przypadku zatrzymania nie zwlekaj, skontaktuj się z Kanclearią prawną Adwokat kierowcy.

Jazda po alkoholu adwokat / prawnik

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy oby na pewno potrzebujesz adwokata, przeczytaj ten tekst i dowiedz się co Kancelaria zrobi w konkretnie Twojej sprawie.

Pomoc prawna jazda po alkoholu:

Zakres usług w przypadku kierowców zatrzymanych za jazdę po alkoholu obejmuje:

  1. konsultacja prawna, możliwość kontaktu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, adwokat nawet przez telefon udzieli Ci kilku niezbędnych informacji, dzięki którym nie pogorszy się Twoja sytuacja prawna (czy wiedziałeś, że policjant zatrzymujący Ci, będzie w przyszłości świadkiem na Twojej sprawie? Nie należy wdawać się w zbędne dyskusje, jak również nieopłacalna jest nadmierna szczerość względem zatrzymującego nas patrolu)
  2. kontrola sporządzonych dokumentów, w tym protokołów policyjnych- podczas zatrzymania kierowcy policja sporządza protokoły badania trzeźwości alkomatem i protokół zatrzymania
  3. negocjacje z prokuratorem- adwokat podejmie próbę porozumienia z prokuratorem prowadzącym sprawę w sprawie wymiaru kary, ewentualnego warunkowego umorzenia postępowania
  4. sporządzenie wniosku o warunkowe umorzenie postępowania/ dobrowolne poddanie się karze
  5. przygotowanie linii obrony przed sądem
  6. reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji

Jechałeś po alkoholu?
Zadzwoń do adwokata!

+ 48 502 408 488


Zadzwoń Dane kontaktowe

Zatrzymanie za jazdę po alkoholu

Dlaczego warto mieć dobrego adwokata?
Policja ma prawo przeprowadzić badanie alkomatem albo odbędzie się to na miejscu kontroli lub w placówce medycznej, gdzie zostanie zbadana krew kierującego. Po stwierdzeniu faktu prowadzenia pod wpływem alkoholu sporządzany jest protokół badania. Adwokat doradzi, aby dokładnie przeczytać ten dokument i podpisać, jeśli jesteśmy pewni umieszczonych w nim informacji. Protokół zatrzymania natomiast będzie zawierał informacje dotyczące miejsca zatrzymania (droga osiedlowa, parking itd), zestresowany Klient zapewne nie będzie w stanie zwracać uwagi na wszystkie okoliczności mogące mieć wpływ na sytuację prawną zatrzymanego, adwokat na miejscu przejmie za to odpowiedzialność. W pewnych przypadkach domaganie się powtórnego badania alkomatem też jest z punktu widzenia interesów Klienta niekorzystne (jeśli od spożycia alkoholu upłynęło niewiele czasu, to jego stężenie w organizmie może wzrastać). Funkcjonariusze policji mogą też przekonywać, że zgromadzony materiał jest jednoznaczny i że korzystniej będzie dobrowolnie poddać się karze. Byłoby to rozwiązanie szybsze, ale nie zawsze korzystne (osoba taka znajdzie się w rejestrze osób karanych). Podczas kontroli mogą także pojawić się sugestie, że angażowanie adwokata jest nieopłacalne, że niepotrzebnie wpędzać się w koszty. Doświadczony adwokat prowadząc działania, jest w stanie wykazać błędy pomiaru alkomatem, wskazać warunki, w których alkomat mógł pokazać błędny pomiar, zwrócić uwagę na nieścisłości w protokole policyjnym.

Lista miast gdzie przyjmują nasi specjaliści.

Kraków – Adwokat jazda po alkoholu

# Gdańsk – Adwokat jazda po alkoholu

# Szczecin Adwokat jazda po alkoholu

# Warszawa – Adwokat jazda po alkoholu

# Łódź – Adwokat jazda po alkoholu

# Wrocław Adwokat jazda po alkoholu

 

 

Zadzwoń Teraz