28 kwietnia 2019

Jazda pod wpływem alkoholu Szczecin

Adwokat jazda po alkoholu Szczecin

Jazda po alkoholu artykuł 178a kk Szczecin. Większość kierujących, u których wynik badania alkomatem okazał się pozytywny, to osoby, które spożywały alkohol nie bezpośrednio przed jazdą, a takie, które spożywały alkohol dzień wcześniej. Większość zatrzymanych to osoby, u których poziom alkoholu został nieznacznie przekroczony.

Pomoc prawna jazda po alkoholu Szczecin

Jazda po alkoholu pojazdem mechanicznym niesie za sobą ogromne ryzyko dla kierowcy oraz innych uczestników ruchu drogowego, ryzyko utraty zdrowia lub życia. Konsekwencje prawne takie jak: zatrzymanie prawa jazdy za alkohol, odebranie prawa jazdy, nałożenie wysokiej grzywny, a nawet ograniczenie bądź pozbawienie wolności. To nie wszystko co może spotkać osobę, która prowadziła samochód w stanie nietrzeźwości, ten czyn może doprowadzić do zrujnowania finansowego.

Zdarzają się również pomyłki podczas badania alkomatem. Celem naszego zespołu jest walka o sprawiedliwy wyrok dla kierowcy. Niektóre sytuacje zasługują na warunkowe umorzenie postępowania.
Oferujemy kompleksową pomoc prawną mieszkańcom Szczecina i okolic. W razie zatrzymania nie zwlekaj, skontaktuj się z naszą Kancelarią prawną Adwokat kierowcy.

Jechałeś po alkoholu?
Zadzwoń do adwokata!

+ 48 502 408 488


Zadzwoń Dane kontaktowe

Zakres usług w przypadku kierowców zatrzymanych za jazdę po alkoholu obejmuje:

  1. konsultacja prawna, możliwość kontaktu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, adwokat nawet przez telefon udzieli Ci kilku niezbędnych informacji, dzięki którym nie pogorszy się Twoja sytuacja prawna (czy wiedziałeś, że policjant zatrzymujący Ci, będzie w przyszłości świadkiem na Twojej sprawie? Nie należy wdawać się w zbędne dyskusje, jak również nieopłacalna jest nadmierna szczerość względem zatrzymującego nas patrolu)
  2. kontrola sporządzonych dokumentów, w tym protokołów policyjnych- podczas zatrzymania kierowcy policja sporządza protokoły badania trzeźwości alkomatem i protokół zatrzymania
  3. negocjacje z prokuratorem- adwokat podejmie próbę porozumienia z prokuratorem prowadzącym sprawę w sprawie wymiaru kary, ewentualnego warunkowego umorzenia postępowania
  4. sporządzenie wniosku o warunkowe umorzenie postępowania/ dobrowolne poddanie się karze
  5. przygotowanie linii obrony przed sądem
  6. reprezentowanie przed sądami wszystkich instancji
Zadzwoń Teraz